5000+ Program, Oyun, Sürücü, Duvar Kağıdı ve Ekran Koruyucu !  
 
  Ana Sayfa | Nasıl Yapılır | Program Ekle | İletişim | İstatistikler | Editör Girişi | Siteniz İçin | Basın

TeamViewer 8.0.16642
TeamViewer – hepsi bir arada çözüm internet üzerinden bilgisayarlara erişim için TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Özellikler:

# Daha Hızlı Sürükle ve Bırak: Kolay bir şekilde istenen dosyaları uzaktan kontrol penceresine veya bu pencereden sürükleyin ve istediğiniz yere bırakın.

# Genişletilmiş Çoklu Monitör Desteği: Siz ve müşterileriniz iki veya daha fazla ekranda mı çalışıyor? Sonrasında kendi monitörlerinizde uzaktaki birden fazla ekranı 1:1 ölçekte görüntüleyin - aynı anda ve geçiş yapmadan.

# Bilgisayar için Bağlantı Ayarlarını Kaydet: Şimdi bağlantı ayarlarınızı her bilgisayar için bilgisayarlarınıza ve iletişim listesine ayrı bir şekilde kaydedebilirsiniz ve sonraki bağlantılarda yapılandırma süresinden tasarruf edersiniz.

# Entegre Resim Fonksiyonu: Bir uzaktan kontrol oturumu sırasında istediğiniz anda bir ekran resmi oluşturun. Bu sayede, uzaktaki ekranında resimleri ışık hızında elde edilir.

# AVI Çevirici: Kaydedilmiş olan oturumlarınızı AVI formatına çevirin ve isteğinize göre videolarınızı düzenleyin.

# Ayarlanabilir TeamViewer Paneli: TeamViewer Panelinizi yerel monitörlerinizde istediğiniz yere yerleştirin, bu sayede önemli her ekranı istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

# Geliştirilmiş Performans: Veri paketlerinin ve ekran ayarlarının optimizasyonu sayesinde özellikle doğrudan bağlantılar ve dosya transferi şimdi çok daha hızlıdır.

# TeamViewer Manager ile optimize edilmiş performans: İnanılmaz hız artışları, özellikle büyük veritabanları için. Optimize edilmiş veritabanı talepleri ile TeamViewer Manager şimdi 4 kata kadar daha hızlıdır.

# Anlık Toplantı: Sadece bir tıklama ile herhangi bir katılımcı eklemeden önce de toplantınızı başlatabilirsiniz - hazırlık ve test için idealdir. İş arkadaşlarınızı, iş ortaklarınızı veya müşterilerinizi hemen davet edin.

# Toplantılarınızı Planlayın: Doğrudan e-posta istemcinizi kullanarak toplantılarınızı planlayın ve davetiye gönderin. Planladığınız tüm toplantıları en mükemmel şekilde takip edebilmek için TeamViewer hesabınızdaki yeni "Toplantılarım" özelliğini kullanın. Randevularınızı otomatik olarak Outlook takviminize aktarın.

# 25 Katılımcıya Kadar: Toplantınıza 25 adede kadar katılımcı davet edin. Kişisel 1:1 ölçekte potansiyel yeni müşterilere yapacağınız pazarlama sunumlarından, geniş kapsamlı uluslararası toplantılara kadar her şey mümkündür.

# Yolda Mobil Katılım: iPhone, iPad ve Android için yeni TeamViewer Apps ile toplantılara katılım yolda da ihtiyaç duyduğunuz her zaman mümkündür. Bu yolla, siz ve iş arkadaşlarınız kesinlikle hiçbir önemli kararı kaçırmayacaktır.

# Sunucu – Organizatör – Katılımcı: Bir toplantı sırasında katılımcılar için farklı haklar belirleyebilirsiniz. Bir katılımcıyı organize eden olarak belirleyin. Bu kişi, toplantı sırasında size destek olmak için daha fazla ayrıcalığa sahip olacaktır. Alternatif olarak, başka bir katılımcıya da sunum yapan görevi verebilirsiniz, bu sayede bu kişi de ekranını paylaşabilir.

# Haberleşme Araçları: Şimdi tüm katılımcılar birbirlerini görebilir ve duyabilir. Bir toplantı sırasında, IP üzerinden Ses ve Kamera ile bağlıdırlar. Sohbet, beyaz tahta veya telefon konferansları gibi ek araçlar da fikirlerin sesli ve görsel olarak desteklenmesine yardımcı olur. Canlı toplantılar ve sunumlar için çok çeşitli haberleşme araçları arasından seçim yapabilirsiniz.

# Dosya Kutusu: Bir toplantı sırasında bazı dosyaların yüklenebilmesini mi istiyorsunuz? Sürükle ve Bırak ile istediğiniz belgeleri paylaşılan dosya kutusuna kopyalayın ve istediğiniz zaman kolay ve hızlı bir şekilde paylaşın.

# Sunumları Kaydedin: Ekrandaki sunumlarınızı kaydedin ve videonuzu AVI formatına çevirin. Bu yolla, istediğiniz zaman videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

# Ayarlanabilir TeamViewer Paneli: Ekranınızın tamamında sunum yaparken, TeamViewer Panelinizi kolay bir şekilde istediğiniz konuma sürükleyebilirsiniz – hatta, örneğin, önemli tüm ekran alanları ile ilgili komple bir görüşe sahip olmak amacıyla ikinci bir monitör de kullanabilirsiniz.
 TeamViewer
Büyütmek için tıkla
 
İşletim Sistemi :  
Download Sayısı : 100 | İlk Yayın : 11.03.2012 10:17 | Güncelleme : 20.02.2013 01:48 | Lisans : Freeware | Boyut : 5708 KB
Yapımcı : TeamViewer GmbH   
[ TeamViewer İndir ]    [Yorumla]   [Kırık Link Bildir]
Paylaş:
Takip Et:
 
Yorumlar
Mükemmel bir program. Hem basit, hem nitelikli.
@Kaan Göktürk tarafından 2012-03-11 , 14:37:11 'de yorumlandı.
Programların kullanım/kurulumundan oluşabilecek zararlardan tafra.com sorumlu değildir.