5000+ Program, Oyun, Sürücü, Duvar Kağıdı ve Ekran Koruyucu !  
 
  Ana Sayfa | Nasıl Yapılır | Program Ekle | İletişim | İstatistikler | Editör Girişi | Siteniz İçin | Basın

Servis Takip Plus
Teknik Servis Hizmeti veren firmaların servis kayıtlarını düzenli olarak takip edilebilmesini sağlamak için hazırlanmış ,her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının anlayabileceği şekilde yazılmış , pratik ve müşteri tabanlı teknik servis programıdır.

Özellikleri:

SMS GÖNDERME
İsterseniz tek tek, isterseniz toplu olarak müşterilerinize online SMS gönderebilirsiniz.
Kalan SMS kontörünüzü sorgulayabilir, gönderilen - gönderilemeyen SMS\'lerin raporunu alabilirsiniz. SMS\'lerin gönderici kısmında firma adınızı ekleyebilirsiniz.

CİHAZA AİT RESİM EKLEME
Teknik Servise gelen cihazların, isterseniz geliş resimlerini isterseniz onarımdan sonraki resimlerini çekerek, ilgili cihaz kaydına yükleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde ihtiyaç duyduğunuz durumlarda cihaza ait resimleri kontrol edebilirsiniz.

BARKOD ETİKETİ BASTIRMA
Servise gelen müşterilerinize servis formu yazdırabildiğiniz gibi , servis içindeki cihazların takibini kolaylaştırmak için , müşteri bilgilerinin ve kayıt numarasının olduğu barkod etiketi bastırarak cihaz üzerine yapıştırabilirsiniz.

ONLİNE WEB MODÜLÜ ( Opsiyonel )
Müşterilerinize servisteki cihazlarını sitenizden veya servisinizinadı.cihazdurum.com gibi alan adından sorgulatabilirsiniz.
Telefon trafiğinden kurtulmakla beraber, müşteri memnuniyetini ve servisinizin ayrıcalığınıda ön plana çıkarmış olursunuz.
Sistemin çalışmasını ve müşterilerimize ait sorgulama ekranlarını Online Web Modülü Test Sayfasından inceleyebilirsiniz.

ÇOK KULLANICI DESTEĞİ
Firmanızda network varsa, programı aynı anda birden fazla bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Teknik Servisinizdeki cihazların durumundan herkesin haberdar olmasını sağlayarak, müşterilerinize daha hızlı servis hizmeti verebilirsiniz.

KULLANICI YETKİLENDİRME
Program üzerinde işlem yapacak kullanıcıları tanımlayabilir, yetkilerini ayarlayabilirsiniz. Raporlamaları ve diğer tüm işlemleri kullanıcıların yetkisine açabilir veya sınırlayabilirsiniz.

KULLANIŞLI PROGRAM AYARLARI
Servis Takip Plus , farklı konularda çalışan servislere adapte olacak şekilde tasarlanmış, her düzeyde bilgisayar kullanıcısın zorlanmadan kullanabileceği şekilde yazılmıştır. Genel Ayarlardan çalışma şeklinize uyan seçimleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

DIŞ SERVİSLERİN KONTROLÜ
Kurulum, Tanıtım, Devreye Alma gibi dışarıya servis hizmeti veriyorsanız bu kontrol sayesinde normal servislerle dış servislerinizi birbirinden ayırabilirsiniz.

TAMAMLANMAYAN CİHAZLARIN KONTROLÜ
Yasal zorunluluk olan 30 iş günü onarım süresini geçirmemeniz için, servise gelen cihazların, geliş tarihinden itibaren 5 iş günü ve üstü onarımı tamamlanmayanların uyarısını alabilir, onlara öncelik tanıyabilirsiniz.


OPERASYONEL BİLGİ GİRİŞİ EKRANI
Müşteriyle Kim Konuştu, Fiyatı Kim Onayladı, Malzeme Siparişi Yapıldımı - Ne Zaman Yapıldı, vs vs... Servise gelen cihazlar için bu tür sorunlar genelde yaşanır. Bu ekrandan her cihaz için sınırsız bilgi girişi yapabilirsiniz.

KATEGORİ BAZLI CİHAZ TAKİBİ
Birden fazla kategorideki cihazlara servis hizmeti veriyorsanız bu özellik tam size göre. Servis hizmeti verdiğiniz cihaz kategorilerini (TELEFON, KAMERA, YAZICI, NOTEBOOK, LCD TV vs ) belirleyip, kategori bazlı cihaz takibi yapabilirsiniz.

STOK MODÜLÜ
Stoktaki Parçalarınızı Parça Kodu, Fatura No veya Seri No ile tanımlayabilirsiniz. Parçaların Giriş - Çıkış gibi tüm hareketlerinide görebilirsiniz.

KASA VE CARİ HESAP MODÜLÜ
Günlük, Aylık, Ödeme şekline göre ( KREDİ KARTI - NAKİT - BANKA ) kasa hareketlerini görebilirsiniz. Alt Bayilerinizin CARİ HESAP bilgilerini, yaptığı ödemeleri ve kalan borçlarını görebilirsiniz.

DETAYLI SORGU RAPORU
Sorgu şartlarını sizin belirleyebildiğiniz, İstediğiniz kriterlere uyan cihazların sorgulamasını yapabildiğiniz raporlama aracı.

OTOMATİK DATABASE YEDEKLEME
Program database yedeklemesini hergün otomatik olarak yapar. Ayrıca yetkisi dahilinde her kullanıcı yedekleme yapabilir.
İşletim Sistemi :  
Download Sayısı : 140 | İlk Yayın : 10.08.2013 16:14 | Güncelleme : 10.08.2013 16:14 | Lisans : Shareware | Boyut : 12156 KB
Yapımcı : MTKSOFT Yazlım Hizmetleri   
[ Servis Takip Plus İndir ]    [Yorumla]   [Kırık Link Bildir]
Paylaş:
Takip Et:
 
Yorumlar
Programların kullanım/kurulumundan oluşabilecek zararlardan tafra.com sorumlu değildir.