:: Dünya Tiyatrolar Gününüz Kutlu Olsun ::
  Ana Sayfa | Nasıl Yapılır | Program Ekle | İletişim | İstatistikler | Editör Girişi | Siteniz İçin | Basın

OrbitDownloader 4.1.1.19
İndirme yönetim devriminin lideri (Web2.0) olan Orbit Downloader, video müzik dosyalarını Myspace'den dosyaladığı gibi indiriyor.

Ana özellikler

1. Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme

Orbit Downloader yeni nesil web indirme uygulamalarına bağlı olarak, müzik ve video indirme çözümünü sunar. Medya, müzik, video, film, flash ayrıca Pandora, YouTube, Yahoo, Myspace ve Rapidshare ve daha fazlasından dosya indirmelerini basitçe ve kolayca yapar.

2. İnanılmaz İndirme Hızı

Orbit Downloader P2P teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Orbit Downloader basit mantıklı indirme hızlanlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler. Orbit Downloader gelişmiş çok parçalı indirme özelliği ile indirmeleri yüksek kalitede gerçekleştirir. İndirme hızını 500% artırarak mükemmel bir hız sunar.

3. Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu

Orbit Downloader başarılı ve verimli olarak hazırlanmıştır. 3 MB ‘dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı. Eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB ‘dan daha az toplam boyut.
gotop

4. Rapidshare indirme desteği.

Orbit Downloader HTTPS ve HTTP post yöntemini destekler. Orbit Downloader dosya paylaşma web sitesi RapidShare indirmelerinizi daha hızlı bir şekilde yapar.

5. Internet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera Desteği

Orbit Downloader Internet Explorer, FireFox, Maxthon ve Opera yazılımlarını destekler.

6. Metalink indirme desteği.

Orbit Downloader Metalink indirme ve size son derece hızlı indirme desteğini verir.

7. HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği.

HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS. ve RTMP yöntemleri desteği sayesinde tek bir tıklama ile uzak sunucudan dosyaları indirebilirsiniz.

8. Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği

Orbit Downloader sayesinde istediğiniz proxy sunucuyu kullanabilirsiniz. Orbit Downloader HTTPS, HTTP ve SOCKS5 yöntemlerini ile çalışmaya uyumludur.

9. İndirme durdurmak ve devam etme desteği.

Orbit Downloader ile indirmelerinizi devam etme ve durdurma desteğini sunar. İndirme işlemlerinizi tekrar ilk baştan başlatmanıza gerek yok. Tamamlanmamış indirmeleriniz kesildiğinde daha sonradan çok basitçe devam edebilirsiniz.

10. Genel indirme yönetimi

Orbit Downloader’ın kolay-kullanım-yöntemi özellikleri ve basit-daha-güçlü ayarlanabilir seçenekleri ile indirme işlemini ve dosyaların yönetimini kolaylıkla yapar.
 OrbitDownloader
Büyütmek için tıkla
 
İşletim Sistemi :  /Windows 2000/Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 2003
Download Sayısı : 117 | İlk Yayın : 29.05.2007 10:31 | Güncelleme : 04.06.2015 21:49 | Lisans : Freeware | Boyut : 5369 KB
Yapımcı : OrbitDownloader.com   
[ OrbitDownloader İndir ]    [Yorumla]   [Kırık Link Bildir]
Paylaş:
Takip Et:
 
Yorumlar
Programların kullanım/kurulumundan oluşabilecek zararlardan tafra.com sorumlu değildir.