5000+ Program, Oyun, Sürücü, Duvar Kağıdı ve Ekran Koruyucu !  
 
  Ana Sayfa | Nasıl Yapılır | Program Ekle | İletişim | İstatistikler | Editör Girişi | Siteniz İçin | Basın

AS-Ya Günlük 1.1
Günlük tutmak, bilhassa genç kızlar için gençlik yıllarının bir davranış biçimi gibi görünse de, hayatın akışını, nerden nereye gelindiğini görme açısından adeta bir "hayat şahitliği" mekanizmasıdır. Bunun da ötesinde yaptığımız gezilerin, tatillerin, tatil ve gezi hatıralarının yazılı birer metinle hayata notlarını düşmek isteyebiliriz. İşte bu iki durumda da, AS-Ya Günlük Programı size yardımcı olacaktır.

Programın kullanımı:

Programı çalıştırdıktan sonra "Yeni Kullanıcı Kaydı" ile günlüğe yazacağınız hesabı açmak için "Yeni Kullanıcı Kaydı" tuşuna tıklamalısınız. Program, bu özelliği ile herkesin, hatta aynı kişinin farklı hesaplarla programı kullanmasına imkan vermektedir. Kullanıcı kaydı esnasında bilgilerin doğru girilmesi, şifrenizi ve kullanıcı adınızı unutmanız durumunda size programca hatırlatılması bakımından önemlidir. Kayıt bilgileriniz, internet bağlantınız olması durumunda girdiğiniz e.posta adresine gönderilecektir.

Şifrenizi unutmanız durumunda ise, yine internet bağlantınız varsa üye e.posta adresinize gönderilebilir, internet bağlantınızın olmaması durumunda ise kayıt esnasında belirteceğiniz "gizli soru" ve "cevabı" vasıtası ile AS-Ya Günlük hesap bilgilerinize tekrar erişebilirsiniz.

Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve ve şifreyle hesabınıza girdiğinizde programın ana ekranı açılır. Bu ekranda 'Günlük Giriş' ve 'Günlerimiz Nasıl Geçmiş' şeklinde 2 sekme göreceksiniz.

'Günlük Giriş'

Bu sekme günlüğü yazdığınız bölümdür. Ekranın sağındaki 'Takvim' bölümünden günlük yazmak istediğiniz günü seçip 'Yeni Kayıt'a tıkladıktan sonra o güne ait günlüğe yazmaya başlayabilirsiniz.
'Günlük:' bölümüne o güne ait istediğiniz herşeyi tıpkı normal bir günlük yazar gibi yazabilir,'Günün En Önemli 3 Olayı' kısmında o güne ait önemli saydığınız 3 olayı birer cümleyle not düşebilir, 'Günün Duygusu:' bölümünden o günün genel anlamda nasıl geçtiğini seçebilirsiniz.

Bunların ardından 'Kaydet' tuşuna bastığınızda işlem tamamlanmış olacaktır. 'Yeni Kayıt' düğmesinin sağındaki ok tuşları ile yazdığınız günler arasında gezinebilir, değiştirmek istediğiniz günün üzerine geldiğinizde giriş yaptığınız bölümden tarih hariç istediğiniz değişikliği yapıp yine 'Kaydet' tuşu ile değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bununla beraber, silmek istediğiniz kaydın üzerine aynı şekilde gelip 'Kaydı Sil' butonuyla kaydı silebilirsiniz! (Silme işleminin geri dönüşü yoktur.)

Ayrıca, kayıtlar arasında gezinme işlemini 'Takvim'in altındaki 'Günlüğe Yazdığınız Günler!' bölümünden de gerçekleştirebilirsiniz.

'Günlerimiz Nasıl Geçmiş?'

Bu sekmede istediğiniz tarih aralığında neler yaşadığınızın, günlerinizin nasıl geçtiğinin adeta bir muhasebesini yapabilir, 'Göster' butonuyla belirttiğiniz tarih aralığında hissedip yaşadıklarınızı bir çırpıda görebilirsiniz.

Ayrıca, `Duygu` seçip `Hangi Günler?` tuşuna tıkladığınızda, hemen altında o tarih aralığında hangi günlerde seçtiğiniz duygunun `Günün Duygusu` olduğunu görebilirsiniz.

AS-Ya Günlük

`Günlük Tutmak Hiç Bu Kadar Kolay ve Eğlenceli Olmamıştı`

Not: Program kurulum gerektirmez, rar dosyasını herhangi bir klasöre açıp kullanabilirsiniz.
 AS-Ya Günlük
Büyütmek için tıkla
 
İşletim Sistemi :
Download Sayısı : 129 | İlk Yayın : 10.01.2008 21:09 | Güncelleme : 10.01.2008 21:09 | Lisans : Freeware | Boyut : 766 KB
Yapımcı : AS-Ya Yazılım   
[ AS-Ya Günlük İndir ]    [Yorumla]   [Kırık Link Bildir]
Paylaş:
Takip Et:
 
Yorumlar
Programların kullanım/kurulumundan oluşabilecek zararlardan tafra.com sorumlu değildir.