:: Dünya Tiyatrolar Gününüz Kutlu Olsun ::
  Ana Sayfa | Nasıl Yapılır | Program Ekle | İletişim | İstatistikler | Editör Girişi | Siteniz İçin | Basın

Armada Servis Taşıma Otomasyon Yazılımı
Bu çözüm servis ve taşımacılık yapan şirketlere yönelik bir uygulamadır. Program içinde dört ana başlık bir araya getirilmiştir;

1.Şirket Bilgileri: Şirket genel bilgisi, araç bilgileriniz ve sürücü bilgilerinizin yanında araç ve sürücü raporlama işlevleri bulunur. Raporlarınızın hepsi antetli kâğıt formatında dosyalardan oluşturmaktadır.

2.Müşteri Bilgileri: Müşteri bilgileri, ödeme planı bilgileri, ödemeler, müşteri boç takibi, servis takibi bilgilerinin yanısıra müşteri raporu ve borç durumu raporu işlevleri bulunur. Böylece müşterilerinizle ve servislerinizle ilgili olan tüm bilgileri bir panelde yönetebilirsiniz.

3.Servis Bilgileri: Şirketinizle anlaşmalı olarak çalışan, araba ve işgücünü kiralayan (Anlaşmalı Servis) kişilerin yaptıkları servis bilgilerini kaydetme, bu anlaşmalı servislerin borç/ödeme kayıtlarının tutulması ve raporlarının PDF formatında dosyalar olarak oluşturulması fonksiyonlarını içerir. Böylece şirketinizin anlaşmalı olan servislere ödemelerini detaylı bir şekilde takip edebilir rapor alabilirsiniz.
4.Gelirler/Giderler: Gider olarak, tüm araç (akar yakıt, parça vs.), personel (maaş, avans, prim vs), anlaşmalı servis (yevmiyeler), şirketin diğer giderleri (kira, fatular vs) giderlerinizin raporlarını tutar. Gelir olarak müşterilernizin ödemelerinin kayıtlarını tutarak borç/ödeme durumlarını inceleyebilirsiniz. Böylece aylık peryotlarla gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz.

İşlevleri
Müşteri bilgilerinizi tutar. Müşterileriniz için çeşitli ödeme planları oluşturur, yapılan ödemeleri kaydedebilir, müşterileriniz için servis atayabilirsiniz. Ödeme, borç durumu bilgilerinin yanısıra, müşteri detaylı rapor bilgilerini pdf dosya biçiminde alabilirsiniz.

Şirket bilgilerini tutabilir, logonuzu ekleyebilirsiniz. Raporlarınızda şirket bilgileri eklenerek antetli kâğıt formatında raporlar oluşturur.

Sürücü/Araç bilgisi ekleme/silme/değiştirme işlemlerini yapabilir sürücü ve sürücünün hizmette olduğu servislerle iligli olarak ayrıntılı rapor alabilirsiniz.

Servis (güzergâh) bigisi ekleme/silme/değiştirme işlemleri yapabilirsiniz. Müşterilerinizi oluşturulmuş güzergâhlardaki araçlara atayabilirsiniz.
Borcu olan tüm müşteri listesine erişebilir PDF dosyası olarak ayrıntılı çıktı alabilirsiniz.
Şirketinize işgücü ve araç kiralayan kişiler (Anlaşmalı Servis) ile ilgili kayıtlar yapabilirsiniz. Anlaşmalı servislerin ödeme/borç takibini yapabilir ve konu hakkında ayrıntılı raporlar oluşturabilirsiniz.
Aylık gelirlerinizi ve giderleriniz takip edebilirsiniz. Ne kadar akaryakıt aldınız? ne kadar ücret ödediniz? personelinize ne kadar maaş ne kadar prim ödediniz.

Program içindeki tüm tablolarınızı Word/Excel dosyası yapabilir, tablolarınızdaki bilgileri grafikler halinde görebilirsiniz.

 Armada Servis Taşıma Otomasyon Yazılımı
Büyütmek için tıkla
 
İşletim Sistemi :  
Download Sayısı : 174 | İlk Yayın : 08.02.2008 22:12 | Güncelleme : 08.02.2008 22:12 | Lisans : Shareware | Boyut : 0 KB
Yapımcı : Armada Informatique   
[ Armada Servis Taşıma Otomasyon Yazılımı İndir ]    [Yorumla]   [Kırık Link Bildir]
Paylaş:
Takip Et:
 
Yorumlar
Programların kullanım/kurulumundan oluşabilecek zararlardan tafra.com sorumlu değildir.