5000+ Program, Oyun, Sürücü, Duvar Kağıdı ve Ekran Koruyucu !  
 
  Ana Sayfa | Nasıl Yapılır | Program Ekle | İletişim | İstatistikler | Editör Girişi | Siteniz İçin | Basın

2008 Erkoz Oto Servis Programı 1.1
Oto servisler için tasarlanmıştır. Stok girişi, satış ve servis işlemleri için herşey mevcuttur. Eski açılan servis kartları plakaya-motor numarasına-şasi numarasına ve müşteri adına göre bulunabilmektedir. Bir servisin aradığı herşey ve fazlası. Kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile öne çıkan bir uygulama.İş emri düzenleyebilme, fatura alabilme gibi özellikler vardır.
Oto servis ve stok yönetim programıdır. Alış faturası, satış faturası ve servis faturalarından oluşur. Gelişmiş oto servis yönetim programıdır. Serviste kullanacağınız ve satışını yapacağınız parçaların stok listenize eklenmesi, alış faturaları ile olacak, bu faturanın düzenlenmesi içinde ya elinizdeki tedarikçinizden gelen faturanız ile yada sanal olarak yapılabilir. Alış faturası sayfasından hem alacağınız ürünlerin siparişini girebilir, hem alış faturası düzenleyebilir hemde önceden stoklarınıza girişi yapılan bir faturanın iadesini yapabilirsiniz. Bu sayede tedarikçilerinize olan borçlarınızında takibini yapabileceksiniz. Ödemelerinizi istediğiniz vadede taksitlendirebilir, çek kesebilir, YTL, Dolar ve Euro cinsinden ödeyebilirsiniz. Günü gelen taksitleriniz ve çekleriniz için bilgilendirilirsiniz. Servis ve satış faturalarındada aynı şekilde müşterileriniz için borç düzenlemesi yapabilirsiniz. Servis kartlarında her yeni açılan servis için sınırsız sayıda parça eklemesi yapabilir ve işçilik tanımlayabilirsiniz. Eklenen parçalar stok listenizden düşer, gerekirse servis iptali yapabilir, stoklardan düşen parçaları geri ekleyebilirsiniz. Stoklarınızın takibini detaylı olarak yapabilir, hangi parçanın, hangi tarihte, kaç paradan, kaç adet, hangi araç için kullanıldığını görebilirsiniz. Stok listenizin parasal ve adetsel değerlerini, Ürün grubuna, markaya, ürün türüne göre farklı katagorilerde alabilirsiniz. Hangi marka üründen toplam ne kadar alınmış, ne kadar kullanılmış, kalan stok miktarı ne kadar görebileceğiniz gibi, Alış fiyatı ve satış fiyatı üzerinden değerlerinede ulaşabilirsiniz. Servis kartları müşteri cari koduna göre açılır ve ilgili müşterinin önceki tüm servis işlemlerini kolaylıkla görebilirsiniz. Müşterinin servise getirdiği araçlar plaka numaralarına göre listelenerek, aynı araç yeniden servise geldiğinde, araç bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, sistem bilgileri hafızasından çağırarak işler. Program içersinde ilgili sayfalar için kullanım klavuzu göreceksiniz. Kullanımı basit ve işlevsel bir program.
 2008 Erkoz Oto Servis Programı
Büyütmek için tıkla
 
İşletim Sistemi :  
Download Sayısı : 225 | İlk Yayın : 19.03.2008 00:32 | Güncelleme : 19.03.2008 00:32 | Lisans : Shareware | Boyut : 2190 KB
Yapımcı : Erkoz Yazılım   
[ 2008 Erkoz Oto Servis Programı İndir ]    [Yorumla]   [Kırık Link Bildir]
Paylaş:
Takip Et:
 
Yorumlar
Hata için özür dileriz, yazılım freeware değildir, bilgi düzeltilmiştir.
Admin tarafından 2008-07-26 , 19:29:35 'de yorumlandı.
Freewre yazıyor ama indirdik demo sürümü..?
Murat tarafından 2008-07-25 , 15:45:12 'de yorumlandı.
Programların kullanım/kurulumundan oluşabilecek zararlardan tafra.com sorumlu değildir.